Zielony Zakątek

Z dala od głównych ulic, w otoczeniu ciszy i spokoju powstaje kameralny budynek w zabudowie bliźniaczej, składający się z dwóch segmentów o powierzchni całkowitej 185,64 m2 i użytkowej 134,56 m2 , a każdy z nich znajduje się przy ulicy Osiedle Robotnicze w Niepołomicach. Połączenie funkcjonalności oraz nowoczesnych trendów w budownictwie sprawia, iż dom wyróżnia się niebanalną architekturą oraz komfortowym rozplanowaniem wnętrza. Inwestycja zlokalizowana jest blisko centrum miasta z dogodnym połączeniem komunikacyjnym, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy Niepołomickiej, co zapewnia możliwość aktywnego wypoczynku wraz z rodziną. Ponadto dużym atutem lokalizacji jest bliskość placówek oświaty, do jakich zaliczają się: żłobki, przedszkola, szkoły oraz punkty usługowo-handlowe. Inwestycja położona jest w odległości 400 m od centrum Niepołomic i 20 km od Krakowa.

Budynki na osiedlu „Zielony zakątek” stanowią znakomite połączenie dobrej lokalizacji, świetnego projektu i przystępnej ceny.

Mieszkanie w tym miejscu daje poczucie życia w prężnie rozwijającym się mieście, tętniącym życiem, dającym możliwość zarówno rozwoju osobistego, jak i zawodowego. Dodatkowo zapewnia nam możliwość wyciszenia, wytchnienia i relaksu na łonie natury w otoczeniu najbliższych.

Komunikacja

1000m do Galerii Bona oraz...

punktów usługowo-handlowych, Biblioteki Publicznej, ośrodków zdrowia, pogotowia ratunkowego, aptek;

500m do przystanku, a także..

w odległości 400m plac zabaw, park miejski oraz kościół w promieniu 1000m;

400m do szkoły podstawowej

w promieniu 700m również żłobek, przedszkole, liceum, technikum, szkoła zawodowa.

Okolica

PUNKTY USŁUGOWE,
REKREACYJNE

w pobliżu 1,5 km korty tenisowe, boiska, hale sportowe, stadnina koni, orliki, basen oraz akademia karate tradycyjnego i kluby fitness) w promieniu 1,5 km;

OŚWIATA

w odległości 800 m Małopolskie Centrum Dźwięku i Słowa, czyli kompleksowy obiekt kulturalny, edukacyjny, rozrywkowy oraz szkoleniowy;

PUSZCZA
NIEPOŁOMICKA

ścieżki rowerowe i piesze szlaki;

OPIEKA
ZDROWOTNA

w promieniu 1 km ośrodki zdrowia, pogotowie ratunkowe i apteki.

Najważniejsze cechy osiedla

BEZPIECZEŃSTWO

Teren ogrodzony z bramą i furtką sterowanymi nowoczesnym systemem domofonowym oraz oświetlenie części wspólnej osiedla.

CISZA I SPOKÓJ

Teren typowej zabudowy jednorodzinnej w otoczeniu przyrody.

DESIGN I STYL

Nowatorskie projekty domów, utrzymane w tradycyjnym stylu.

JAKOŚĆ WYKONANIA

Najlepszy stosunek jakości do ceny domu.

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE

Poprzez zastosowanie najwyższej klasy materiałów izolacyjnych oraz nowoczesnych systemów grzewczych, minimalizujemy zużycie energii.

ŚWIETNA LOKALIZACJA

W pobliżu znajdują się punkty rekreacyjne, usługowe, oświata oraz Puszcza Niepołomicka.

BUDOWA FINANSOWANA Z WŁASNYCH ŚRODKÓW
ZNANY I SPRAWDZONY LOKALNY DEWELOPER

STANDARD WYKOŃCZENIA

Osiedle „Zielony zakątek” tworzy budynek w zabudowie bliźniaczej, składający się z dwóch segmentów o powierzchni całkowitej 185,64 m2 i użytkowej 134,56 m2 , a każdy z nich położony jest na ogrodzonym terenie z bramą wjazdową oraz furtką, otwieranymi automatycznie poprzez nowoczesny system instalacji domofonowej.

Nieruchomości, które oddajemy do Państwa dyspozycji zachowują funkcjonalny podział na strefę dzienną i wypoczynkową, umożliwiając domownikom wygodne oraz niezależne funkcjonowanie. Ponadto wszystkie domy wyposażone są w przestronne ogródki, duże tarasy, balkony i garaże.

zobacz postępy